Lalka Personalizowana

Lalka personalizowana. Dzisiaj lalka z serii lalek personalizowanych. Są to lalki ,które mają przypominać konkretną osobę. Mogą to być jakieś atrybuty,znaki szczególne ,czy dodatki po których na pewno będzie wiadomo kto to jest.

Lalka Mrówka

Lalka personalizowana ,która miała być jednocześnie mrówką 🙂 Nie łatwe miałam zadanie. Myślałam jak mam to zrobić ,żeby to była i lalka i mrówka. W końcu zdecydowałam uszyć człowieczka z mrówczymi elementami. Lalka dostałą cztery ręce i czółki na głowie. Choćby po tym tylko można poznać, że to nie całkiem człowiek 🙂                                                                                                                          Jednak te cztery ręce doskonale pasują do tej osoby ,bo jest to osoba pracowita i pełna energii.

Ubranie lalki

Lalka Mrówka ma sukienkę wizytową z weluru z ozdobnym paseczkiem. Żakiet jest uszyty z czterema rękawami. Torebka srebrna ,taka miała być. Osoba ,którą reprezentuje lalka ubiera się głównie na czarno ,ale żeby nie było tak całkiem ciemno to dodałam jej zieloną apaszkę. Buciki -szpilki są zrobione z ekoskóry. Okulary słoneczne nie są robione przeze mnie ,to gotowe okulary la lalek.

ciałko lalki

Lalka Mrówka, ma ciałko z bawełny. Włosy z włóczki są przyszywane pojedynczo. Twarz lalki malowana farbami akrylowymi o tkanin. Farby do tkanin dają wiele możliwości, można dobrać kolor oczu, kolor ust. Bardzo lubię malować lalkom twarzyczki.

Lalki i maskotki szyję na zamówienie, zapraszam 🙂  krolowamargo@wp.pl

DSC05624 300x261 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANA

Lalka personalizowana ma twarz malowaną farbami akrylowymi do tkanin. Kolczyki są zrobione ze srebrnego drucika.

 

DSC05625 300x168 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANA

Lalka ma w rękach gotowy plan działania ,są tam karteczki na, których można coś zapisać

 

DSC05626 168x300 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANA

Cała postać lalki jest osadzona na drewnianej podstawce, dzięki czemu fajnie się prezentuje. Można ją postawić w dowolnym miejscu.

 

DSC05627 168x300 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANADSC05628 168x300 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANA

 

DSC05629 168x300 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANA

 

DSC05631 300x215 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANA

Buciki lalki są zrobione z ecoskóry .

 

DSC05632 300x168 LALKA MRÓWKA   LALKA PERSONALIZOWANA

Okulary słoneczne i kolczyki dodają uroku.

 

Jeśli ci się spodobało, udostępnij!